Kinderfeestje? Kinderpaintball!
Vanaf €27,50!
Een stoer feestje of een andere leuke activiteit met kinderen? Huur paintballmateriaal dat geschikt is voor kinderen!
Bij kinderpaintball wordt er met lagere druk geschoten. Dus geen blauwe plekken en de verf is uitwasbaar en milieuvriendelijk! Kinderpaintball is geschikt vanaf 8 jaar.
Waaruit bestaat een kinderpaintball set?
- 1 x kinderpaintballwapen
- 1 x masker
- 1 x camouflagepak
- 1. Verzending en Retourname via een Servicepunt van PostNL of DPD naar keuze.
- 2. Verzending naar woon- of werkadres (zorg dat je de pakketten in ontvangst kunt nemen), retourname via Servicepunt;
- 3. Zelf ophalen en terugbrengen in Krimpen aan den IJssel (Van der Giessenweg 19) op werkdagen tussen 09:00 en 17:00 (je betaalt in dit geval geen verzendkosten).
Hoe moet ik reserveren?
Stuur een email naar info@paintball-verhuur.nl met de volgende informatie:
- Hoeveel kinderpaintball set je wilt huren;
- Hoeveel dozen balletjes je wilt kopen; (1 doos = 500 balletjes. Advies: 50-100 per kind, per uur (€15,00 per doos))
- Leeftijd kinderen; (i.v.m. maten camouflagepakken)
- Gewenste begin- en einddatum van je bestelling;
- Adresgegevens en telefoonnummer.
Help! Ik wil graag nog wat extra informatie.
Wij zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen tussen 09:00 en 18:00 op telefoonnummer +31(0)182-760017. Je kunt ook een email sturen naar: info@paintball-verhuur.nl
Eerst even de sfeer proeven?
Bekijk de video hieronder voor een korte impressie van de sfeer en het materiaal!